Свердловинний насос Aquatica 777448
Aquatica 777448 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquatica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquatica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquatica 777448
Усі ціни 6 →Скважинный насос Aquatica 4SEm2/16 (777448) | 13 866 грн. |
Насос свердловинний Aquatica 0.75 кВт H 105 м Q 55 л / хв 96 мм (777448) | 11 059 грн. |
Aquatica Насос скважинный Aquatica (DONGYIN) 0.75кВт H 105(90)м Q 55(30)л/ | 11 059 грн. |
Насос для скважин Aquatica 4SEm2/16 | 13 866 грн. |
Насос відцентровий свердловинний Aquatica (DONGYIN) 0.75 кВт H 113(92) м Q | 11 059 грн. |
Насос відцентровий свердловинний 0.75кВт H 113м Q 55л/хв 102мм AQUATICA 77 | 10 222 грн. |
Відеоогляди
Модифікації моделі:
- Модель 7774483 — оснащений трифазним двигуном. Габарити насоса при цьому відрізняються (див. табл. габаритів)
Модификації Aquatica 777448
Ціни на Aquatica 777448 |
---|---|---|---|---|
Aquatica 777440 | від 5 371 грн. | 5 пропозицій | ||
Aquatica 777441 | від 5 536 грн. | 5 пропозицій | ||
Aquatica 777442 | від 6 056 грн. | 6 пропозицій | ||
Aquatica 777443 | від 6 388 грн. | 4 пропозиції | ||
Aquatica 777444 | від 6 624 грн. | 6 пропозицій | ||
Aquatica 777445 | від 6 920 грн. | 6 пропозицій | ||
Aquatica 777446 | від 7 515 грн. | 6 пропозицій | ||
Aquatica 777447 | від 9 379 грн. | 2 пропозиції | ||
Aquatica 777448 | від 10 222 грн. | 6 пропозицій | ||
Aquatica 777449 | від 12 308 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →