Змішувач Aquatica HM-2C231C
Фото 6 |
Aquatica HM-2C231C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquatica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquatica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquatica HM-2C231C
Усі ціни 7 →Aquatica Hm HM-2C231C | 1 455 грн. |
Змішувач для ванни Aquatica HM-2C231C | 1 470 грн. |
Змішувач-кран для ванни AQUATICA HM-2C231C | 1 470 грн. |
Змішувач для ванної прямої вбудований картриджний дивертор HM 40 350мм AQU | 1 646 грн. |
Змішувач для ванної прямої вбудований картриджний дивертор HM 40 350мм AQU | 1 661 грн. |
Змішувач HM 40 для ванни гусей прямий 350мм дивертор вбудований картриджни | 1 470 грн. |
Змішувач для ванни AQUATICA HM-2C231C 9736220 | 1 470 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →