Змішувач Aquatica PL-1G156C
Фото 4 |
Aquatica PL-1G156C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquatica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquatica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquatica PL-1G156C
Монокран для раковини AQUATICA PL-1G156C | 484 грн. |
Змішувач монокран для умивальника або раковини на гайці PL " (КРАТНО 2ШТ) | 542 грн. |
Змішувач монокран для кухні на гайці PL " (КРАТНО 2ШТ) AQUATICA PL-1G156C | 547 грн. |
Змішувач PL 1/2" монокран на гайці AQUATICA (PL-1G156C) | 484 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →