Моторне мастило Aral High Tronic R 5W-30 208 л (14F899)
Товар застарів 52 322 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: дизельний; Об'єм (л): 208; SAE: 5w-30; Відповідність стандартам: ACEA C4; Допуски Renault: RN 0720; |
Aral High Tronic R 5W-30 208L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aral 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aral.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Aral High Tronic R 5W-30
Ціни на Aral High Tronic R 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Aral High Tronic R 5W-30 1 л | від 322 грн. | 25 пропозицій | ||
Aral High Tronic R 5W-30 4 л | від 1 317 грн. | 26 пропозицій | ||
Aral High Tronic R 5W-30 60 л | від 17 105 грн. | 6 пропозицій |