Моторне мастило Aral Super Tronic 0W-40 60 л
Товар застарів 17 850 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 60; SAE: 0w-40; Відповідність стандартам: ACEA C2/C3; API SN/CF; Допуски Porsche: A40; Допуски BMW, MINI: Longlife-04; Допуски Mercedes-Benz: 229.31/229.51; Допуски Fiat, Alfa Romeo, Lancia: 9.55535-S2 |
Aral Super Tronic 0W-40 60L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aral 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aral.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Aral Super Tronic 0W-40
Ціни на Aral Super Tronic 0W-40 |
---|---|---|---|---|
Aral Super Tronic 0W-40 1 л | від 239 грн. | 4 пропозиції | ||
Aral Super Tronic 0W-40 4 л | від 2 061 грн. | 4 пропозиції | ||
Aral Super Tronic 0W-40 20 л | від 10 942 грн. | 1 пропозиція |