Моторне мастило Aral Super Tronic LongLife III 5W-30 20 л
Товар застарів 7 290 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 20; SAE: 5w-30; Відповідність стандартам: ACEA C3; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 504.00/507.00; Допуски Porsche: C30; Допуски BMW, MINI: Longlife-04; Допуски Mercedes-Benz: 229.51; |
Aral Super Tronic LongLife III 5W-30 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aral 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aral.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Aral Super Tronic LongLife III 5W-30
Ціни на Aral Super Tronic LongLife III 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Aral Super Tronic LongLife III 5W-30 1 л | від 534 грн. | 1 пропозиція | ||
Aral Super Tronic LongLife III 5W-30 4 л | від 1 352 грн. | 3 пропозиції | ||
Aral Super Tronic LongLife III 5W-30 5 л | від 1 633 грн. | 1 пропозиція |