Корм для собак Araton Adult All Breeds Salmon 3 кг
Araton Adult All Breeds Salmon 3 kg 3 кг15 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Araton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Araton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Araton Adult All Breeds Salmon 3 кг
Сухий корм для собак ARATON Salmon Adult All Breeds 3 кг (ART47482) ART474 | 571 грн. |
Корм ARATON SALMON Adult All Breeds сухий з лососем для дорослих собак усі | 571 грн. |
Полноценный cухой корм для взрослых собак ARATON Salmon Adult All Breeds 3 | 562 грн. |
ARATON Сухий корм для собак ARATON Salmon Adult All Breeds 3 кг (ART47482) | 571 грн. |
Переваги:
- Повнораціонний корм з високоякісних інгредієнтів
- Не містить ГМО, штучних барвників, підсилювачів смаку
- Містить всі необхідні поживні речовини та вітаміни для здоров'я і активності вашого домашнього улюбленця
- В якості джерела білка - м'ясо лосося, яке добре засвоюється організмом собаки
- В якості джерела вуглеводів - рис, який перетравлюється краще пшениці і при цьому містить значно менше глютену
- Ретельно збалансована рецептура зводить до мінімуму ймовірність виникнення алергічних реакцій
- Корм доповнено вітамінами і мікроелементами для відмінного самопочуття вашого домашнього улюбленця, зміцнення імунної системи, підтримки нервової системи
- Жирні кислоти Омега-3 і Омега-6 підтримують імунну систему, беруть участь у всіх обмінних процесах в організмі, підтримують нервову систему і сприяють красі і блиску шерсті в комплексі з вітамінами А, Е
- В достатній кількості містять клітковину (буряковий жом), який сприяє нормалізації травлення, що призводить до кращого засвоєння їжі Антиоксиданти з вітамінами підтримують імунітет
Модификації Araton Adult All Breeds Salmon
Ціни на Araton Adult All Breeds Salmon |
---|---|---|---|---|
Araton Adult All Breeds Salmon 3 кг | від 562 грн. | 4 пропозиції | ||
Araton Adult All Breeds Salmon 15 кг | від 2 382 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →