Рюкзак Arctic Hunter B00208 24 л
Відео 2Фото 5 |
Arctic Hunter B00208 |
|
Рюкзак з водовідштовхувальним покриттям. Основне відділення розкривається на 180°.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arctic Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arctic Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arctic Hunter B00208 24 л
Рюкзак Arctic Hunter B00208 with collection plate (Black) | 1 899 грн. |
Рюкзак міський Arctic Hunter B00208 для ноутбука 15.6" з USB обсяг 24л Сві | 2 140 грн. |
Рюкзак Arctic Hunter B00208 with collection plate (Dark Grey) | 1 149 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →