Вентилятор ARCTIC P12 PWM PST CO (ACFAN00121A)
Відео 3Фото 6 |
ARCTIC P12 PWM PST CO
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 1800 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики P12 PWM PST CO
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ARCTIC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ARCTIC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ARCTIC P12 PWM PST CO
Усі ціни 22 →Arctic P12 PWM PST CO (ACFAN00121A) Black ACFAN00121A | 339 грн. |
Arctic P12 PWM PST CO ACFAN00121A | 379 грн. |
Arctic Кулер до корпусу Arctic P12 PWM PST CO (ACFAN00121A) ACFAN00121A | 339 грн. |
Кулер до корпусу Arctic P12 PWM PST CO (ACFAN00121A) ACFAN00121A | 339 грн. |
Arctic P12 PWM PST CO Black (ACFAN00121A) ACFAN00121A | 339 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
Модификації ARCTIC P12 PWM PST CO
Ціни на ARCTIC P12 PWM PST CO |
---|---|---|---|---|
ARCTIC P8 PWM PST CO | від 308 грн. | 13 пропозицій | ||
ARCTIC P12 PWM PST CO | від 327 грн. | 22 пропозиції | ||
ARCTIC P14 PWM PST CO | від 385 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →