Холодильник Ardesto DNF-M295W188 білий
Відео 1Фото 5 |
Ardesto DNF-M295W188 білий білий нержавіюча сталь |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto DNF-M295W188 білий
Усі ціни 63 →Ardesto Ardesto DNF-M295W188 | 16 399 грн. |
Холодильник Ardesto DNF-M295W188 | 16 399 грн. |
Холодильник Ardesto DNF-M295W188 | 15 440 грн. |
ARDESTO DNF-M295W188 | 16 399 грн. |
Холодильник Ardesto DNF-M295W188 | 16 399 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Ardesto DNF-M295W188
Ціни на Ardesto DNF-M295W188 |
---|---|---|---|---|
Ardesto DNF-M295W188 білий | від 14 489 грн. | 65 пропозицій | ||
Ardesto DNF-M295X188 нержавіюча сталь | від 16 197 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →