Морозильний лар Ardesto FRM-250MCH 249 л
Відео 1Фото 6 | Очікується у продажу 9 130 грн. Тип: морозильна скриня; Загальний обсяг (л): 249; Макс. температура: -16 °C; Мін. температура: -24 °C; Збереження холоду (год): 34; Управління: поворотні зовнішнє; Клас енергоспоживання: A+; Рівень шуму (дБ): 41; Габарити (см): 85x98.5x60; |
Ardesto FRM-250MCH 2020 рік |
|
Як правильно зберігати продукти у морозильній камері?Що можна і не можна зберігати в морозилці, як пакувати та зонувати, які температури задавати
Як вибрати морозильну камеруРекомендації щодо підбору морозильної шафи для тривалого зберігання продуктів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Ardesto FRM-250MCH
Ціни на Ardesto FRM-250MCH |
---|---|---|---|---|
Ardesto FRM-145MCH 142 л | від 6 006 грн. | 49 пропозицій | ||
Ardesto FRM-200MCH 200 л | від 6 892 грн. | 59 пропозицій | ||
Ardesto FRM-300MCH 290 л | від 10 272 грн. | 32 пропозиції | ||
Ardesto FRM-362MCH 362 л | від 13 490 грн. | 5 пропозицій |