Набір посуду Ardesto Gemini AR1908GS
Фото 5 |
Ardesto Gemini AR1908GS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto Gemini AR1908GS
Ardesto AR1908GS Gemini Livorno 8 пр. AR1908GSGeminiLivorno8пр. | 2 199 грн. |
Набір посуду Ardesto Gemini Livorno AR1908GS 8пр | 3 874 грн. |
Набір посуду Gemini 8 предметів Ardesto AR1908GS | 2 828 грн. |
Набір посуду Ardesto Gemini Livorno зі зливом 8 пр. (1908GS-AR) | 3 302 грн. |
ARDESTO Gemini з носиком для зливу (AR1908GS) | 2 759 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →