Набір посуду Ardesto Gemini Gourmet Andria AR1910GPS
Фото 4 |
Ardesto Gemini Gourmet Andria AR1910GPS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto Gemini Gourmet Andria AR1910GPS
Усі ціни 10 →Ardesto 10 пред. (AR1910GPS) 10пред.(AR1910GPS) | 2 149 грн. |
ARDESTO Набір посуду Gemini Gourmet Andria, 10 пред., нержавіюча сталь AR1 | 2 771 грн. |
Ardesto AR-1910-GPS | 2 728 грн. |
Набір посуду Ardesto Gemini Gourmet Andria AR1910GPS - 10пр. | 3 252 грн. |
Набір посуду Ardesto Gemini Gourmet Andria AR-1910-GPS 10 предметів | 2 991 грн. |
ще 5 пропозицій
В комплекті:
- Ківш з кришкою 16х9. 5 см, 1.6 л
- Ківш з кришкою 18х10. 5 см, 2.3 л
- Ківш з кришкою 20х11. 5 см, 3.2 л
- Ківш з кришкою 24х13. 5 см, 5.5 л
РекомендуємоПорівняти в таблиці →