Ківш Ardesto Gemini Gourmet AR1910GSS
Фото 4 |
Ardesto Gemini Gourmet AR1910GSS 1 л1.4 л |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto Gemini Gourmet AR1910GSS
Усі ціни 26 →Ківш Ardesto Gemini Gourmet, зі скляною кришкою, нержавіюча сталь, 1 л (AR | 325 грн. |
ARDESTO Gemini Gourmet, скляна кришка, 1 л (AR1910GSS) | 325 грн. |
Ковш Ardesto Gemini Gourmet, стеклянная крышка, 1 л, нержавеющая сталь AR1 | 325 грн. |
Ківш Ardesto Gemini Gourmet 1 л (AR1910GSS) AR1910GSS | 325 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Ardesto Gemini Gourmet AR1910GSS
Ціни на Ardesto Gemini Gourmet AR1910GSS |
---|---|---|---|---|
Ardesto Gemini Gourmet AR1910GSS | від 301 грн. | 27 пропозицій | ||
Ardesto Gemini Gourmet AR1914GSS | від 479 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →