Каструля Ardesto Gemini Gourmet AR1923GSS
Фото 4 |
Ardesto Gemini Gourmet AR1923GSS |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto Gemini Gourmet AR1923GSS
Усі ціни 59 →Каструля Ardesto Gemini, зі скляною кришкою, 2,3 л (AR1923GS) | 535 грн. |
Каструля Ardesto Gemini Gourmet 2.3 л (AR1923GSS) | 646 грн. |
Кастрюля Ardesto Gemini Gourmet 2.3 л (AR1923GSS) | 643 грн. |
ARDESTO Gemini Gourmet, стеклянная крышка, 2.3 л (AR1923GSS) | 439 грн. |
ARDESTO Gemini Gourmet, стеклянная крышка, 2.3 л (AR1923GSS) | 439 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Ardesto Gemini Gourmet AR1923GSS
Ціни на Ardesto Gemini Gourmet AR1923GSS |
---|---|---|---|---|
Ardesto Gemini Gourmet AR1923GSS | від 435 грн. | 61 пропозиція | ||
Ardesto Gemini Gourmet AR1932GSS | від 490 грн. | 56 пропозицій | ||
Ardesto Gemini Gourmet AR1958GSS | від 619 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →