Каструля Ardesto Gemini Gourmet AR1932GSS
Фото 4 |
Ardesto Gemini Gourmet AR1932GSS |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto Gemini Gourmet AR1932GSS
Усі ціни 52 →Каструля Ardesto Gemini Gourmet, зі скляною кришкою, нержавіюча сталь, 3,2 | 495 грн. |
Кастрюля Ardesto Gemini Gourmet 3.2 л (AR1932GSS) | 727 грн. |
Каструля Ardesto Gemini Gourmet 3.2 л (AR1932GSS) | 727 грн. |
ARDESTO Gemini Gourmet, стеклянная крышка, 3.2 л (AR1932GSS) | 495 грн. |
ARDESTO Gemini Gourmet, стеклянная крышка, 3.2 л (AR1932GSS) | 495 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Ardesto Gemini Gourmet AR1932GSS
Ціни на Ardesto Gemini Gourmet AR1932GSS |
---|---|---|---|---|
Ardesto Gemini Gourmet AR1923GSS | від 435 грн. | 57 пропозицій | ||
Ardesto Gemini Gourmet AR1932GSS | від 490 грн. | 52 пропозиції | ||
Ardesto Gemini Gourmet AR1958GSS | від 619 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →