Ваги Ardesto SCK-900BGR
Фото 7 |
Ardesto SCK-900BGR НЕ діагностичні |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto SCK-900BGR
Усі ціни 10 →Ardesto SCK-900BGR | 350 грн. |
Ваги кухонні Ardesto SCK-900BGR | 379 грн. |
Ваги Ardesto кухонні, 5кг, CR2032x1 в комплекті, пластик, зелений SCK-900B | 349 грн. |
Ваги Ardesto SCK-900BGR | 460 грн. |
Ваги кухонні Ardesto SCK-900BGR З чашею | 359 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →