Велосипед Ardis Hermes MTB 26 frame 19 (0124)
Ardis Hermes MTB 26 frame 19 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardis Hermes MTB 26 frame 19
Велосипед ARDIS ВТ 26 ""Т МТВ HERMES 17 Біло-червоний глянець (0124S) | 9 919 грн. |
Велосипед Ardis Hermes 26" 17" 2023 Білий (0124/17) | 10 449 грн. |
Велосипед ARDIS ВТ 26 ""Т МТВ HERMES 19 Біло-червоний глянець (0124M) | 9 919 грн. |
Велосипед Ardis Hermes 26" 19" 2023 Білий (0124/19) | 10 449 грн. |
Велосипед Ardis MTB 26 AL HERMES (0124) | 10 244 грн. |
Я езжу на этом велосипеде много времени, и очень довольный своим выбором всё устраивает, кроме тормозной системы пришлось заменить супорта користуюся Ardis Hermes MTB 26 frame 17 місяць і більше Коментарі 1 |
Додати відгук