Моторне мастило Areca F4500 5W-40 210 л
Товар застарів 27 911 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 210; SAE: 5w-40; Відповідність стандартам: ACEA A3/B4; API SN/CF; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 502.00/505.00; Допуски Porsche: A40; Допуски BMW, MINI: Longlife-01; Допуски Mercedes-Benz: 229.3; Допуски Opel, GM: GM-LL-B-025 |
Areca F4500 5W-40 210L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Areca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Areca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Areca F4500 5W-40
Ціни на Areca F4500 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Areca F4500 5W-40 1 л | від 350 грн. | 3 пропозиції | ||
Areca F4500 5W-40 4 л | від 1 080 грн. | 1 пропозиція | ||
Areca F4500 5W-40 5 л | від 1 275 грн. | 3 пропозиції | ||
Areca F4500 5W-40 20 л | від 4 985 грн. | 1 пропозиція |