Блендер Ariete Vintage 0583/05 синій (00C058305AR0)
Відео 1Фото 6 |
Ariete Vintage 0583/05 2021 рікVintage |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ariete 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ariete.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ariete Vintage 0583/05 синій
Блендер Ariete 583 Blue | 3 970 грн. |
Блендер стационарный Ariete Vintage 583/05 | 3 983 грн. |
Блендер стаціонарний Ariete Vintage 583/05 | 3 977 грн. |
Відеоогляди
Модификації Ariete Vintage 0583/05
Ціни на Ariete Vintage 0583/05 |
---|---|---|---|---|
Ariete Vintage 0583/03 бежевий | від 3 621 грн. | 3 пропозиції | ||
Ariete Vintage 0583/04 зелений | від 4 050 грн. | 5 пропозицій | ||
Ariete Vintage 0583/05 синій | від 3 970 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →