Кавоварка Ariete Vintage 1342/04 зелений (00M134204AR0)
Відео 1Фото 9 |
Ariete Vintage 1342/04 зелений |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ariete 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ariete.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Ariete Vintage 1342/04
Ціни на Ariete Vintage 1342/04 |
---|---|---|---|---|
Ariete Vintage 1342/03 бежевий | від 3 088 грн. | 2 пропозиції | ||
Ariete Vintage 1342/04 зелений | від 3 088 грн. | 2 пропозиції | ||
Ariete Vintage 1342/05 синій | від 2 676 грн. | 42 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →