Кавоварка Ariete Vintage 1389/15 синій (00M138915AR0)
Відео 7Фото 4 |
Ariete Vintage 1389/15 синій |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ariete 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ariete.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ariete Vintage 1389/15 синій
Усі ціни 10 →Кавоварка Ariete Espresso Vintage Light Blue (1389/15) Espresso Vintage Li | 6 611 грн. |
Ріжкова кавоварка еспресо Ariete Espresso Vintage Light Blue (1389/15) | 6 175 грн. |
Кавоварка рожкова ARIETE 138915 Синя | 7 170 грн. |
Ariete 1389/15 | 7 056 грн. |
Кавоварка Ariete Espresso Vintage Light Blue (1389/15) | 8 814 грн. |
ще 5 пропозицій
Кавоварки відрізняються не лише зовнішністю, функціями та ціною. Вони варять різну каву. Далеко не всі виробники налаштовують машини так, щоб екстракція смаку із зерен відбувалася оптимальним чином. Вважаю, що найкраще це вміють робити італійці. Не дарма ж майже всі види кави носять італійські назви)) Але, можете спитати Ви, яке відношення мають італійці до цієї китайської кавоварки? Та саме безпосередньо! Вона спроєктована італійськими інженерами. А взагалі, я купив саме її недарма. Спершу я скуштував кави з такої ж машини, яку придбав кум, і тільки потім замовив таку собі. Варить справді смачний еспресо. Але є один нюанс, про який забувають згадати виробники таких машин. Щоб напій вийшов дійсно хорошої якості та потрібної температури, холодну кавоварку потрібно прогріти на "холостому ході". Для цього достатньо пропустити чашку гарячої води через ріжок та фільтр без кави. І тільки після такої операції можна варити справжнє еспресо, а це машина робити вміє, перевірено. Вона забезпечує високу, але не надмірну екстракцію, що робить напій пахучим та насиченим, але не надто гірким. Коротше кажучи, шлунок за такий напій буде тільки вдячний, адже він найбільше страждає саме від надлишку гіркоти в не зовсім правильно звареній каві. Що стосується кавоварки, то це міцна та практична машина з дуже оригінальним дизайном. До речі, саме її зовнішній вигляд став другим основним аргументом на користь цієї моделі. Працює на мелену та таблетовану каву, але мені більше до душі перший варіант. Капучинатор, що сильно бризкається і відчайдушно ширяє. Віддаю перевагу каві без молока, а ось дружина досі намагається її приборкати. Виходить зі змінним успіхом)) |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації Ariete Vintage 1389/15
Ціни на Ariete Vintage 1389/15 |
---|---|---|---|---|
Ariete Vintage 1389/13 бежевий | від 6 720 грн. | 11 пропозицій | ||
Ariete Vintage 1389/14 зелений | від 6 485 грн. | 9 пропозицій | ||
Ariete Vintage 1389/15 синій | від 6 175 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →