Спінювач Ariete Vintage 2878/03 бежевий
Фото 9 |
Ariete Vintage 2878/03 |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ariete 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ariete.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ariete Vintage 2878/03 бежевий
Усі ціни 32 →Ariete Ariete 2878 BG | 2 199 грн. |
Спінювач молока Ariete 2878 Cappuccino Vintage beige (00C287803AR0) 2878 C | 1 992 грн. |
Спінювач молока Ariete Капучинатор 2878 BG | 2 199 грн. |
ARIETE 2878 BG | 2 235 грн. |
ARIETE 2878 BG | 2 224 грн. |
ще 20 пропозицій
Хто як, а я люблю каву з добавкою молока. Насамперед, треба сказати, що кави я п'ю багато і часто. І це не хімічна залежність (а кава може викликати таку, офіційно доведено медиками), а призначення лікаря. З підліткового віку маю знижений артеріальний тиск і іноді він падає до таких низьких цифр, що мене навіть хитає. Так ось, кава мені реально допомагає, і я з великим задоволенням її заварюю в еспресо кавоварці. Молоко додавала звичайне або добре згущене, але потім в одній кав'ярні мені подали справді класний капучино, і я в нього закохалася. У результаті довелося шукати нормальний спінювач, так я і знайшла цю доступну модель. Це компактний і відносно легкий прилад, який тепер стоїть у мене на столі, неподалік кавоварки. Працювати з ним дуже просто та зручно. Може працювати в трьох режимах: спінювання з підігрівом (капучино виходить надзвичайно смачним), спінювання без підігріву (відмінно виходить із вершками) та підігрів молока без спінювання (дочка любить чай з молоком). Віночок у ньому спеціальний, магнітний. Тобто його можна спокійно дістати і помити окремо. Знімна ємність теж добре миється, цьому допомагає внутрішнє антипригарне покриття. Об'єм молока можна залити невеликий - 140 мл на спінювання і до 250 мл на підігрів, але я саме таку машину шукала, адже для кави або чаю багато молочної пінки не потрібно. Шумить при роботі, боюся, щоб дітей вранці не розбудив. Якщо віночок не дай б г присохне, то відмивати його потім доводиться дуже довго, форма у нього така. |
Додати відгук
Модификації Ariete Vintage 2878/03
Ціни на Ariete Vintage 2878/03 |
---|---|---|---|---|
Ariete Vintage 2878/03 бежевий | від 1 981 грн. | 33 пропозиції | ||
Ariete Vintage 2878/04 зелений | від 1 979 грн. | 6 пропозицій | ||
Ariete Vintage 2878/05 синій | від 1 813 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →