Всесезонна шина Arivo Rock Trak M/T 265/75 R16 119Q
Відео 4Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Arivo Rock Trak M/T 265/75 R16 119Q |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arivo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arivo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arivo Rock Trak M/T 265/75 R16 119Q
Усі ціни 6 →Arivo Rock Trak M/T 265/75 R16 119/116Q FR | 7 178 грн. |
Arivo Rock Trak M/T (265/75R16 119Q) | 6 366 грн. |
Arivo Rock Trak M/T 265/75 R16 119/116Q | 6 390 грн. |
Arivo Rock Trak M/T (265/75R16 119Q) | 6 388 грн. |
Arivo Rock Trak M/T 265/75 R16 119/116Q FR | 7 176 грн. |
Arivo Rock Trak M/T 265/75 R16 119/116Q FR | 7 179 грн. |
Відеоогляди
Модификації Arivo Rock Trak M/T 265/75 R16 119Q
Ціни на Arivo Rock Trak M/T 265/75 R16 119Q |
---|---|---|---|---|
Arivo Rock Trak M/T 265/75 R16 119Q | від 6 366 грн. | 6 пропозицій | ||
Arivo Rock Trak M/T 265/75 R16 120Q | від 5 939 грн. | 1 пропозиція | ||
Arivo Rock Trak M/T 265/75 R16 123Q | від 5 751 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →