Всесезонна шина Arivo Terramax ARV A/T 245/75 R16 120Q
Виберіть розмір шин
Arivo Terramax ARV A/T 245/75 R16 120Q 245/75 R16 116 Q 245/75 R16 120 Q |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arivo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arivo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arivo Terramax ARV A/T 245/75 R16 120Q
Усі ціни 18 →Arivo Terramax ARV A/T 245/75 R16 120/116Q | 5 002 грн. |
Arivo Terramax ARV A/T 245/75 R16 120/116Q | 4 833 грн. |
Arivo Terramax ARV A/T 245/75 R16 120/116Q | 4 102 грн. |
Шина Arivo Terramax ARV A/T 245/75 R16 120/116Q | 4 189 грн. |
Arivo Terramax ARV A/T (245/75R16 120Q) | 4 761 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Arivo Terramax ARV A/T 245/75 R16 120Q
Ціни на Arivo Terramax ARV A/T 245/75 R16 120Q |
---|---|---|---|---|
Arivo Terramax ARV A/T 245/75 R16 116Q | від 5 079 грн. | 1 пропозиція | ||
Arivo Terramax ARV A/T 245/75 R16 120Q | від 4 080 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →