Літня шина Arivo Ultra ARZ4 225/45 R19 96W
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Arivo Ultra ARZ4 225/45 R19 96W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arivo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arivo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arivo Ultra ARZ4 225/45 R19 96W
Усі ціни 22 →Шина Arivo Ultra ARZ4 225/45 R19 96W XL | 2 891 грн. |
Arivo Ultra ARZ 4 225/45 R19 96W XL | 2 881 грн. |
Arivo Ultra ARZ4 225/45 R19 96W XL | 2 862 грн. |
Arivo Ultra ARZ4 225/45 R19 96W XL FR | 2 777 грн. |
Arivo Ultra ARZ4 (225/45R19 96W) | 2 883 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →