Відеокарта Arktek GeForce GT 730 AKN730D3S2GL1
Фото 3 |
Arktek GeForce GT 730 AKN730D3S2GL1 |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arktek 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arktek.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arktek GeForce GT 730 AKN730D3S2GL1
Усі ціни 9 →Видеокарта Arktek GeForce Gt 730 2 Gb (AKN730D3S2GL1) | 2 031 грн. |
Відеокарта Arktek GeForce Gt 730 2 Gb (AKN730D3S2GL1) | 2 052 грн. |
ВИДЕОКАРТА ARKTEK AKN730D3S2GL1 | 1 995 грн. |
ARKTEK GeForce GT 730 LP 2GB AKN730D3S2GL1 | 2 149 грн. |
Arktek GT730 LP 2GB GDDR3 (AKN730D3S2GL1) GT730LP2GBGDDR3(AKN730D3S2GL1) | 2 235 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →