ДБЖ ARMAC Office PSW 850E 850 ВА (O/850E/PSW)
Фото 3 |
ARMAC Office PSW 850E 850 ВА 650 ВА850 ВА |
|
Французькі розетки type E (зі штирем)
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ARMAC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ARMAC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ARMAC Office PSW 850E 850 ВА
Линейно-интерактивный ИБП Armac Office 850E (O/850E/PSW) | 4 601 грн. |
Лінійно-інтерактивне ДБЖ Armac Office 850E (O/850E/PSW) | 4 595 грн. |
Лінійно-інтерактивне ДБЖ Armac Office 850E (O/850E/PSW) O/850E/PSW | 4 605 грн. |
Модификації ARMAC Office PSW 850E
Ціни на ARMAC Office PSW 850E |
---|---|---|---|---|
ARMAC Office PSW 650E 650 ВА | від 4 091 грн. | 3 пропозиції | ||
ARMAC Office PSW 850E 850 ВА | від 4 595 грн. | 3 пропозиції |