Змішувач Armatura Granat 5524-010-00
Armatura Granat 5524-010-00 Granatбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Armatura 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Armatura.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Armatura Granat 5524-010-00
Смеситель для ванны KFA Armatura Granat 5524-010-00 | 1 943 грн. |
Змішувач для ванни KFA Armatura Granat 5524-010-00 | 1 947 грн. |
Змішувач для ванни KFA Armatura Granat 5524-010-00 | 1 937 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →