Умивальник ArtCeram Azuley AZL002 650 мм
Фото 5 |
ArtCeram Azuley AZL002 450 мм650 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ArtCeram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ArtCeram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ArtCeram Azuley AZL002 650 мм
Умивальник настільний 65 * 45 см, білий матовий Artceram Azuley AZL002 05; | 9 947 грн. |
Умывальник настольный 65*45 см, белый Artceram Azuley AZL002 01; 00 | 10 920 грн. |
Умивальник настільний 65 * 45 см, чорний Artceram Azuley AZL002 03; 00 AZL | 9 947 грн. |
Умывальник настольный 65*45 см, белый матовый Artceram Azuley AZL002 05;00 | 16 380 грн. |
Умывальник настольный 65*45 см, черный Artceram Azuley AZL002 03;00 | 16 380 грн. |
Модификації ArtCeram Azuley AZL002
Ціни на ArtCeram Azuley AZL002 |
---|---|---|---|---|
ArtCeram Azuley AZL001 450 мм | від 4 106 грн. | 8 пропозицій | ||
ArtCeram Azuley AZL002 650 мм | від 9 947 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →