Умивальник ArtCeram Cognac COL005 680 мм
Фото 5 |
ArtCeram Cognac COL005 550 мм680 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ArtCeram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ArtCeram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ArtCeram Cognac COL005 680 мм
Усі ціни 23 →Раковина накладна 68х35 см ArtCeram Cognac синій COL005 16; 00 COL005 16;0 | 13 008 грн. |
Раковина керамічна 68 см Artceram Cognac, white glossy/gold bicolor (COL00 | 15 744 грн. |
Керамічна раковина 68 см Artceram Cognac, blue sapphire (COL005 16; 00) CO | 21 842 грн. |
Раковина-чаша ArtCeram Cognac 68 COL005 01; 00 | 12 600 грн. |
Раковина накладна 68х35 см ArtCeram Cognac коричневий COL005 18; 00 COL005 | 16 579 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації ArtCeram Cognac COL005
Ціни на ArtCeram Cognac COL005 |
---|---|---|---|---|
ArtCeram Cognac COL003 550 мм | від 8 900 грн. | 30 пропозицій | ||
ArtCeram Cognac COL005 680 мм | від 7 425 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →