Умивальник ArtCeram Gap 86 GPL003 860 мм
Фото 5 |
ArtCeram Gap 86 GPL003 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ArtCeram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ArtCeram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ArtCeram Gap 86 GPL003 860 мм
Раковина на стільницю ArtCeram Gap 86, GPL003 01; 00 GPL003 01; 00 | 7 142 грн. |
Раковина керамічна 86 см Artceram Gap, white glossy (GPL003 01; 00) | 6 930 грн. |
Раковина на столешницу ArtCeram Gap 86, GPL003 01; 00 | 11 340 грн. |
Керамічна раковина 86 см Artceram Gap, white glossy (GPL003 01; 00) GPL003 | 11 981 грн. |
Модификації ArtCeram Gap 86 GPL003
Ціни на ArtCeram Gap 86 GPL003 |
---|---|---|---|---|
ArtCeram Gap 71 GPL002 710 мм | від 5 940 грн. | 4 пропозиції | ||
ArtCeram Gap 86 GPL003 860 мм | від 6 930 грн. | 4 пропозиції | ||
ArtCeram Gap L4816 1060 мм | від 10 209 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →