Умивальник ArtCeram Gap GPL001 1060 мм
Фото 3 |
ArtCeram Gap GPL001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ArtCeram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ArtCeram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ArtCeram Gap GPL001 1060 мм
Раковина на стільницю ArtCeram Gap 106, GPL001 01; 00 GPL001 01; 00 | 8 290 грн. |
Раковина керамічна 106 см Artceram Gap, white glossy (GPL001 01; 00) | 8 044 грн. |
Раковина на столешницу ArtCeram Gap 106, GPL001 01; 00 | 13 020 грн. |
Керамічна раковина 106 см Artceram Gap, white glossy (GPL001 01; 00) GPL00 | 13 916 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →