Умивальник ArtCeram Gea GEL002 900 мм
Фото 3 |
ArtCeram Gea GEL002 530 мм900 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ArtCeram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ArtCeram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ArtCeram Gea GEL002 900 мм
Раковина під стільницю ArtCeram Gea 90 GEL002 01; 00 | 6 800 грн. |
Раковина керамічна 90 см Artceram Gea, white glossy (GEL002 01; 00) | 5 440 грн. |
Раковина под столешницу ArtCeram Gea 90 GEL002 01; 00 | 7 980 грн. |
Керамічна раковина 90 см Artceram Gea, white glossy (GEL002 01; 00) GEL002 | 8 149 грн. |
Модификації ArtCeram Gea GEL002
Ціни на ArtCeram Gea GEL002 |
---|---|---|---|---|
ArtCeram Gea GEL001 530 мм | від 4 576 грн. | 5 пропозицій | ||
ArtCeram Gea GEL002 900 мм | від 5 440 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →