Унітаз ArtCeram La Fontana LFV001
Фото 4 |
ArtCeram La Fontana LFV001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ArtCeram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ArtCeram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ArtCeram La Fontana LFV001
Унитаз подвесной ArtCeram La Fontana белый LFV001 01; 00 | 16 380 грн. |
Унитаз подвесной ArtCeram La Fontana черный LFV001 03; 00 | 24 570 грн. |
Унитаз подвесной ArtCeram La Fontana белый матовый LFV001 05; 00 | 24 570 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →