Умивальник ArtCeram Quadro QUL002 500 мм
ArtCeram Quadro QUL002 500 мм650 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ArtCeram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ArtCeram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ArtCeram Quadro QUL002 500 мм
Усі ціни 7 →Раковина підвісна або для установки на стільницю ArtCeram Quadro 65 QUL002 | 7 269 грн. |
Раковина керамічна 50 см Artceram Quadro, white glossy (QUL002 01; 00) | 6 435 грн. |
Раковина подвесная или для установки на столешницу ArtCeram Quadro 50 QUL0 | 10 500 грн. |
Керамічна раковина 50 см Artceram Quadro, white glossy (QUL002 01; 00) QUL | 11 126 грн. |
Раковина підвісна або для установки на стільницю ArtCeram Quadro 50 QUL002 | 6 632 грн. |
Раковина керамічна 50 см Artceram Quadro, white glossy/cementina (QUL002 0 | 11 808 грн. |
Раковина подвесная или для установки на столешницу ArtCeram Quadro 65 QUL0 | 10 500 грн. |
Модификації ArtCeram Quadro QUL002
Ціни на ArtCeram Quadro QUL002 |
---|---|---|---|---|
ArtCeram Quadro QUL002 500 мм | від 6 435 грн. | 7 пропозицій | ||
ArtCeram Quadro QUL003 650 мм | від 7 054 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →