Плита Artel Milagro 50 10-E
Artel Milagro 50 10-E 2021 рікрожен |
|
Проста і порівняно недорога плита з комбінованою варильною поверхнею і типовою електричною духовкою, представлена на ринку в 2021 році. Модель цього типу може послужити хорошим вибором для користувачів, яким потрібна просто класична плита на кожен день. Так, плита Artel Milagro 50 10-E оснащена трьома газовими конфорками, а також однією електричною. Ключова особливість моделі-можливість роботи навіть в тому випадку, якщо одне з джерел енергії недоступний (наприклад, при перебоях в надходженні газу).
Робоча поверхня має покриття з багатошарової емалі, яке максимально просте в питаннях підтримки чистоти. А ось решітки у цій моделі класичні сталеві. Для підвищення безпеки експлуатації передбачена система газ-контроль, а для підвищення зручності — автоподжиг. Також досить цікава у моделі і духовка. Загальний корисний об'єм становить 65 л, а внутрішнє оснащення включає вертел. Також звернемо увагу на те, що модель представлена на ринку в декількох колірних варіаціях, що дозволяє підібрати модифікацію під існуючий дизайн кухні.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artel.
Купити Artel Milagro 50 10-E
Усі ціни 6 →Плита комбинированная Artel Milagro 50 10-E White | 10 706 грн. |
Плита Artel MILAGRO 50 10-E WHITE (3+1) MILAGRO 50 10-E WHITE (3+1) | 10 705 грн. |
Плита комбінована ARTEL MILAGRO 50 10-E WHITE | 11 298 грн. |
Плита комбинированная ARTEL MILAGRO 50 10-E WHITE | 10 766 грн. |
Плита комбінована ARTEL MILAGRO 50 10-E WHITE | 11 199 грн. |
Плита комб. ARTEL MILAGRO 50 10-E WHITE | 12 767 грн. |