Електричний котел ARTI ES-4.5 kW 4.5 кВт 230 В
Відео 1Фото 4 |
ARTI ES-4.5 kW 4.5 кВт
230 В
3 кВт
230 В
4.5 кВт 230 В
Джерело енергії:електрика
Установка:настінний, одноконтурний
Потужність котла:4.5 кВт, площа ~ 36 м²
Корпус котла виготовлений з нержавіючої сталі. Оснащується дисплеєм з сенсорним управлінням. Контроль температури здійснюється за двома показниками, температура повітря в приміщенні і температура теплоносія. Блокування від дітей.
Всі характеристики
Характеристики ES-4.5 kW
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ARTI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ARTI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ARTI ES-4.5 kW 4.5 кВт 230 В
Котел електричний ARTI ES 4.5кВт 220V | 5 273 грн. |
Електричний котел ARTI ES-4, 5 кВт 220В | 5 564 грн. |
Електричний котел ARTI ES-4.5 кВт (220Вт) | 5 475 грн. |
Котел електричний ARTI ES-4.5 (220В) | 4 682 грн. |
Відеоогляди
Модификації ARTI ES-4.5 kW
Ціни на ARTI ES-4.5 kW |
---|---|---|---|---|
ARTI ES-3 kW 3 кВт 230 В | від 5 721 грн. | 2 пропозиції | ||
ARTI ES-4.5 kW 4.5 кВт 230 В | від 4 682 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →