Персональний комп'ютер Artline Business B15 B15v07
Фото 7 | від 12 625 до 15 077 грн. Порівняти ціни 15 →Проц:Pentium, G6400, 4 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:UHD Graphics 610 Накопичувач:480 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline Business B15 13
Характеристики
Artline Business B15 B15v07 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Business B15 B15v07
Сортувати
Неттоп ARTLINE Business B15v07 | 13 446 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Business B15 (B15v07) | 13 446 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Business B15 (B15v07) | 13 509 грн. |
Неттоп Artline Business (B15v07) | 12 625 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Business B15 (B15v07) | 13 382 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Рекомендуємо