Персональний комп'ютер Artline Business B15 B15v08
Фото 7 | від 13 179 до 14 816 грн. Порівняти ціни 14 →Проц:Core i3, 10100, 3.6 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:UHD Graphics 610 Накопичувач:240 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline Business B15 13
Характеристики
Artline Business B15 B15v08 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Business B15 B15v08
Сортувати
Неттоп ARTLINE Business B15v08 | 13 209 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Business B15 (B15v08) | 13 209 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Business B15 (B15v08) | 13 274 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Business B15 (B15v08) | 13 200 грн. |
Персональный компьютер ARTLINE Business B15 (B15v08) B15v08 | 13 209 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Рекомендуємо