Персональний комп'ютер Artline Business B23 B23v20Win
Фото 16 | від 7 252 до 8 661 грн. Порівняти ціни 13 →Проц:Pentium, G4400, 3.3 ГГц ОЗП:4 ГБ Відео:HD Graphics 510 Накопичувач:120 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації Artline Business B23 24
Характеристики
Artline Business B23 B23v20Win |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Business B23 B23v20Win
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Business B23v20Win | 7 722 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Business B23 (B23v20Win) | 7 722 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Business B23 (B23v20Win) | 7 761 грн. |
Десктоп Artline Business B23 (B23v20Win) | 7 252 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Business B23 (B23v20Win) | 7 688 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Рекомендуємо