Персональний комп'ютер Artline Business B23 B23v26
Фото 16 | від 6 567 до 11 965 грн. Порівняти ціни 23 →Проц:Celeron, G3900, 2.8 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:HD Graphics 510 Накопичувач:240 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline Business B23 24
Характеристики
Artline Business B23 B23v26 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Business B23 B23v26
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Business B23v26 | 6 624 грн. |
Комп'ютер+Монітор-- ARTLINE Business B23+B24F75plus-IPS (B23v26+B24F75plus | 10 779 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Business B23 (B23v26) | 6 654 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Business B23 (B23v26) | 6 567 грн. |
Персональный компьютер ARTLINE Business B23 (B23v26) B23v26 | 6 624 грн. |
ще пропозиції 18 → |
Закрити
Рекомендуємо