Персональний комп'ютер Artline Business B29 B29v23
Відео 20Фото 12 | від 11 998 до 14 329 грн. Порівняти ціни 16 →Проц:Core i5, 10400, 2.9 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:UHD Graphics 630 Накопичувач:240 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline Business B29 97
Характеристики
Artline Business B29 B29v23 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Business B29 B29v23
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Business B29v23 | 12 780 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Business B29 (B29v23) | 12 780 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Business B29 (B29v23) | 12 838 грн. |
Десктоп Artline Business (B29v23) | 11 998 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Business B29 (B29v23) | 12 718 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо