Персональний комп'ютер Artline Business B29 B29v35
Відео 20Фото 12 | від 15 725 до 18 020 грн. Порівняти ціни 13 →Проц:Core i5, 11400, 2.6 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:UHD Graphics 730 Накопичувач:480 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline Business B29 97
Характеристики
Artline Business B29 B29v35 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Business B29 B29v35
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Business B29v35 | 16 071 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Business B29 (B29v35) | 16 071 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Business B29 (B29v35) | 16 105 грн. |
Десктоп Artline Business (B29v35) | 15 879 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Business B29 (B29v35) | 15 954 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо