Персональний комп'ютер Artline Business B37 B37v10
Фото 6 | від 11 778 до 13 319 грн. Порівняти ціни 14 →Проц:Core i3, 10100, 3.6 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:UHD Graphics 630 Накопичувач:240 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline Business B37 5
Характеристики
Artline Business B37 B37v10 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Business B37 B37v10
Сортувати
Неттоп ARTLINE Business B37v10 | 11 877 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Business B37 (B37v10) | 11 877 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Business B37 (B37v10) | 11 933 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Business B37 (B37v10) | 11 778 грн. |
Персональный компьютер ARTLINE Business B37 (B37v10) B37v10 | 11 877 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Рекомендуємо