Персональний комп'ютер Artline Business B38 B38v07
Фото 17 | від 14 742 до 16 364 грн. Порівняти ціни 14 →Проц:Ryzen 5, 5600G, 3.9 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:Radeon Vega 7 Накопичувач:240 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline Business B38 12
Характеристики
Artline Business B38 B38v07 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Business B38 B38v07
Сортувати
Неттоп ARTLINE Business B38v07 | 14 973 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Business B38 (B38v07) | 14 973 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Business B38 (B38v07) | 15 044 грн. |
Неттоп Artline Business B38 (B38v07) | 14 802 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Business B38 (B38v07) | 14 903 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Рекомендуємо