Неттоп Artline Business B39 B39v10
Фото 6 | від 13 995 до 15 826 грн. Порівняти ціни 14 →Проц:Core i5, 10400, 2.9 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:UHD Graphics 630 Накопичувач:240 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline Business B39 5
Характеристики
Artline Business B39 B39v10 |
|
Материнська плата PRIME H310I-PLUS.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Business B39 B39v10
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Business B39v10 | 14 112 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Business B39 (B39v10) | 14 112 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Business B39 (B39v10) | 14 179 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Business B39 (B39v10) | 13 995 грн. |
Персональный компьютер ARTLINE Business B39 (B39v10) B39v10 | 14 112 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Рекомендуємо