Неттоп Artline Business B39 B39v12
Фото 6 | від 16 473 до 18 507 грн. Порівняти ціни 14 →Проц:Core i5, 10400, 2.9 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:UHD Graphics 630 Накопичувач:480 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline Business B39 5
Характеристики
Artline Business B39 B39v12 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Business B39 B39v12
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Business B39v12 | 16 503 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Business B39 (B39v12) | 16 503 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Business B39 (B39v12) | 16 582 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Business B39 (B39v12) | 16 488 грн. |
Персональный компьютер ARTLINE Business B39 (B39v12) B39v12 | 16 503 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Рекомендуємо