Персональний комп'ютер Artline Gaming HGWRTS HGWRTSv34
Фото 11 | від 35 375 до 39 697 грн. Порівняти ціни 12 →Проц:Ryzen 5, 3600, 3.6 ГГц ОЗП:32 ГБ Відео:GeForce RTX 3060, 12 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline Gaming HGWRTS 128
Характеристики
Artline Gaming HGWRTS HGWRTSv34 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Gaming HGWRTS HGWRTSv34
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Gaming HGWRTSv34 | 36 339 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Gaming Hgwrts (HGWRTSv34) | 36 417 грн. |
Десктоп Artline Gaming Hgwrts (Hgwrtsv34) | 35 553 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Gaming Hgwrts (HGWRTSv34) | 36 077 грн. |
Artline ARTLINE Gaming HGWRTS (HGWRTSv34) HGWRTSv34 | 36 339 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Рекомендуємо