Персональний комп'ютер Artline Overlord P99 P99v68Win
Фото 13 | від 443 350 до 458 523 грн. Порівняти ціни 9 →2023 рікOverlord (ігрові)ігровийпотужний ПК> 16 ядердискретнаSSD+SSD (2 диски)Wi-FiBluetoothзвук 7.1підтримка VRUSB C gen2x2 Проц:Ryzen Threadripper, PRO 5975WX, 3.6 ГГц ОЗП:128 ГБ Відео:GeForce RTX 4090, 24 ГБ Накопичувач:2000 ГБ |
Модифікації Artline Overlord P99 15
Характеристики
Artline Overlord P99 P99v68Win |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Overlord P99 P99v68Win
Колір:
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Overlord P99v68Win | 458 523 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Overlord P99 (P99v68Win) | 450 906 грн. |
Десктоп Artline Overlord P99 (P99v68Win) | 445 578 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Overlord P99 (P99v68Win) | 446 612 грн. |
Персональный компьютер ARTLINE Overlord P99 (P99v68Win) | 458 523 грн. |
Персональний комп'ютер ARTLINE Overlord P99 (P99v68Win) P99v68Win | 451 083 грн. |
Artline Overlord P99 (P99v68Win) OverlordP99(P99v68Win) | 451 115 грн. |
Artline P99v68Win | 443 350 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Overlord P99v68Win | 451 113 грн. |
Закрити
Рекомендуємо